O nás

V našem salonu se na Vás těší... 

 Mary, Lyn, James, Irish, Cherry

Cherry je masérka, která zde v Čr žije a pracuje už skoro 10 let. Masérka je skvělá a velice profesionální a i když je drobná, věřte, že má sílu i na uvolňující strečink, který patří především k tradiční thajské masáži. Její masáže jsou příjemné, relaxační a umí velmi dobře při masáži zjistit, kde vás co po těle bolí a trápí a vyřešit to. Masáž umí výbornou a stejně jako Mary, zvládne pomoc i s dlouhotrvajícím problémem zad. K Cherry se můžete objednat pouze v úterý. 

JAMES
JAMES

James je náš masér, který je tak trochu kouzelník, ale především skvělý a jedinečný masér, který se pro tuto práci prostě narodil. Tato dovednost se v jeho rodině dědí, má velké zkušenosti, masíroval dlouhá léta i v Arabských emirátech. Jeho masáže jsou trochu něco jiného než jste možná zvyklí. James ovládá čínskou medicínu a pracuje hodně i s tepem klienta, je to neuvěřitelná masáž, z které odejdete jako znovuzrození. Dámy se nemusí bát, je to velký gentlemen. k Jamesovi se můžete objednat úterý od 15:00 a pátek, sobota a neděle celý den.

Mary
Mary

Masérka Mary je né jen velice hodný a veselí člověk s dobrou energií, ale je především výbornou masérkou. Je zřejmé, že jí tato práce opravdu baví, což je cítit z její pečlivosti a způsobu, jakým přistupuje k masáži. Mary je velice citlivá a má schopnost pomoci s problémy se zády a s meziobratlovými ploténkami. Jelikož ví, že když je problém na zádech, musí se masírovat i sedací nerv na hýždích a to opravdu hodně pomáhá. Po masáži od ní klienti pociťují úlevu a pocit lehkosti. Její schopnosti a přístup k práci jsou skvělé a na její příští masáž se budete těšit hned, jak z Thajmy odejdete :) Mary není v salónu pouze čtvrtek a pátek, jiné dny se k Mary můžete objednat.


Lyn
Lyn

Lyn je vynikající masérka, která se specializuje na thajskou masáž horkými kameny a další olejové nahřáté thajské masáže. Její přístup k práci je pečlivý a z jejího masáže je patrné, že ji tato práce skutečně baví. Lyn má skvělé dovednosti v oblasti identifikace a řešení skrytých problémů na těle klienta, což je zvláště užitečné při bolestech a zatuhlých svalech. Klienti po masáži u Lyn často hlásí úlevu od bolesti a pocit lehkosti. Její schopnost nalézt a vyřešit problémové oblasti na těle klienta je ceněna a dělá z ní vyhledávanou masérku pro ty, kteří hledají účinnou úlevu od bolesti a zlepšení svého fyzického stavu. Lyn má volné dny úterý a středu, jinak je pro vás v salónu.

Irish
Irish

Irish dělá výborné relaxační thajské masáže, ale umí i přitvrdit, umí se přizpůsobit každému klientovi. Lidé po masáži tvrdí, že to bylo neskutečné. Jen doporučujeme před masáží vše nahlásit na recepci, intensitu masáže i místa, která vás momentálně trápí. Není to proto, že by to Irish nezjistila během masáže, ale protože neumí moc dobře anglicky, tak je lepší vše vyřešit předem. Z masáže budete odcházet jako na obláčku. K Irish se můžete objednat od středy do neděle.


Všichni provádí perfektní a kvalitní masáž.

Každý klient si však pochvaluje jinou masérku.  Je tedy dobré si masérky vyzkoušet a zjistit tak, která sedne právě Vám. 

Někdo má raději jemnost, jinému přijde vhod větší síla, zkrátka každý má radši jinou intenzitu. Proto se nebojte říct na recepci nebo přímo masérce své požadavky, každá je schopna se přizpůsobit. 

V Thajmě může každá masérka nebo masér odmasírovat pouze 6 hodin za celý den, tím můžeme zaručit, že masáž na kterou se objednáte bude perfektní. Protože masérka bude odpočatá, veselá a bude se moc plně soustředit na vás a vaší masáž, aby jste opravdu odcházeli jako znovuzrození...


Objednejte se ještě dnes ! Těšíme se na Vás!

Nápad otevřít salón s thajskými masážemi vznikl tím, že sami velmi rádi na thajské masáže chodíme, ale salon, s pravými thajskými masérkami, v lokalitě Stodůlky, nám chyběl. Museli jsme tak dojíždět o něco dále. 

Proto jsme se rozhodli zjistit a zařídit vše potřebné, ... ne že by toho tedy bylo málo..., ale když se nám naskytla možnost krásných prostor na Praze 13, neváhali jsme ani minutu.

Našim cílem je vytvořit příjemné, harmonické a uklidňující prostředí pro Váš odpočinek a duševní pohodu..., salon, kde budete spokojení a kam se budete rádi vracet.