O nás

V našem salonu se na Vás těší... 

  Stephany, Carol, Cherry, Miela a James

Stephany je s námi od prvního dne otevření Thajmy, je to opravdu perfektní masérka, která dokonce školí ostatní masérky po Praze a učí je thajskou masáž. Umí pomoc od velké bolesti zad, hned najde příčinu a ví jak pomoc. Stephany je velice citlivá a výborná masérka s dlouholetými zkušenostmi zde v Praze i předtím v Thajsku. Stephany pomohla už spoustě lidem od možné operace páteře, je to opravdu anděl. Stephany nezastihnete v salónu pouze v pondělí a úterý, jinak se k ní můžete objednat ostatní dny v týdnu.

Cherry je masérka, která zde v Čr žije a pracuje už skoro 10 let. Masérka je skvělá a velice profesionální a i když je drobná, věřte, že má sílu i na uvolňující strečink, který patří především k tradiční thajské masáži. Její masáže jsou příjemné, relaxační a umí velmi dobře při masáži zjistit, kde vás co po těle bolí a trápí a vyřešit to. Masáž umí výbornou a stejně jako Stephany, zvládne pomoc i s dlouhotrvajícím problémem zad. Cherry není v salónu pouze čtvrtek a pátek, ostatní dny se k ní můžete objednat.

JAMES
JAMES

James je náš masér, který je tak trochu kouzelník, ale především skvělý a jedinečný masér, který se pro tuto práci prostě narodil. Tato dovednost se v jeho rodině dědí, má velké zkušenosti, masíroval dlouhá léta i v Arabských emirátech. Jeho masáže jsou trochu něco jiného než jste možná zvyklí. James ovládá čínskou medicínu a pracuje hodně i s tepem klienta, je to neuvěřitelná masáž, z které odejdete jako znovuzrození. Dámy se nemusí bát, je to velký gentlemen. k Jamesovi se můžete objednat PO,UT,PA od 15:00 a sobota, neděle celý den.

Carol
Carol

Jako další skvělá masérka, kterou Thajma má ve svém týmu je Carol. Je to masérka z Thajska a mezi její nejlepší masáže patří určitě zpevňující masáž proti celulitidě, klasická olejová thajská a masáž hlavy. Carol umí přitlačit, takže jestli nemáte rádi masáž pouze relaxační, tak určitě doporučujeme Carol. Carol v salónu nezastihnete v sobotu a neděli, jinak od pondělí do pátku se ke Carol můžete objednat:)


Miela, je masérka, která se specializuje na rozproudění vašeho lymfatického systému. Jestliže tento oběh nefunguje správně, dochází k selhání oběhových a filtračních funkcí lymfy a organismus je zatěžován škodlivými látkami, které tak nemohou být vyloučeny z těla. V důsledku špatného fungování se v podkoží hromadí tuky, voda, sůl a další látky, které díky Miele z těla dostanete pryč přirozenou cestou. Její masáž je skvělá a určitě se doporučuje každý týden. Miela ovšem není profík pouze na lymfu, umí rozmasírovat, všechny svalové uzlíky, které při masáži najde a je velice šikovná pokud máte problém s krční páteří nebo bederní. Mielu v salónu nezastihnete pondělí a úterý, to má volno. Ostatní dny se na vás těší :)  


Všichni provádí perfektní a kvalitní masáž.

Každý klient si však pochvaluje jinou masérku.  Je tedy dobré si masérky vyzkoušet a zjistit tak, která sedne právě Vám. 

Někdo má raději jemnost, jinému přijde vhod větší síla, zkrátka každý má radši jinou intenzitu. Proto se nebojte říct na recepci nebo přímo masérce své požadavky, každá je schopna se přizpůsobit. 

V Thajmě může každá masérka nebo masér odmasírovat pouze 6 hodin za celý den, tím můžeme zaručit, že masáž na kterou se objednáte bude perfektní. Protože masérka bude odpočatá, veselá a bude se moc plně soustředit na vás a vaší masáž, aby jste opravdu odcházeli jako znovuzrození...


Objednejte se ještě dnes ! Těšíme se na Vás!

Nápad otevřít salón s thajskými masážemi vznikl tím, že sami velmi rádi na thajské masáže chodíme, ale salon, s pravými thajskými masérkami, v lokalitě Stodůlky, nám chyběl. Museli jsme tak dojíždět o něco dále. 

Proto jsme se rozhodli zjistit a zařídit vše potřebné, ... ne že by toho tedy bylo málo..., ale když se nám naskytla možnost krásných prostor na Praze 13, neváhali jsme ani minutu.

Našim cílem je vytvořit příjemné, harmonické a uklidňující prostředí pro Váš odpočinek a duševní pohodu..., salon, kde budete spokojení a kam se budete rádi vracet.