O nás

V našem salonu se na Vás těší... 

  Stephany, Sita a James

Stephany je s námi od prvního dne otevření Thajmy, je to opravdu perfektní masérka, která dokonce školí ostatní masérky po Praze a učí je thajskou masáž. Umí pomoc od velké bolesti zad, hned najde příčinu a ví jak pomoc. Stephany je velice citlivá a výborná masérka s dlouholetými zkušenostmi zde v Praze i předtím v Thajsku. 

SITA
SITA

Sita je skvělá masérka, která se celý život vzdělává, jak v masážích tak v osobním životě. Sita je naše nejzkušenější masérka na tradiční thajskou masáž, je to Thajka která když není v Thajmě, tak běhá v přírodě a objevuje krásy České republiky. Masáž umí udělat výbornou a stejně jako Stephany umí pomoc i s dlouhotrvajícím problémem zad.

JAMES
JAMES

James je náš nový masér, který je tak trochu kouzelník, ale především skvělý a jedinečný masér, který se pro tuto práci prostě narodil. Tato dovednost se v jeho rodině dědí, má velké zkušenosti, masíroval dlouhá léta i v Arabských emirátech. Jeho masáže jsou trochu něco jiného než jste možná zvyklí. James ovládá čínskou medicínu a pracuje hodně i s tepem klienta, je to neuvěřitelná masáž, z které odejdete jako znovuzrození. Dámy se nemusí bát, je to velký gentlemen. 


Všichni provádí perfektní a kvalitní masáž.

Každý klient si však pochvaluje jinou masérku.  Je tedy dobré si masérky vyzkoušet a zjistit tak, která sedne právě Vám. 

Někdo má raději jemnost, jinému přijde vhod větší síla, zkrátka každý má radši jinou intenzitu. Proto se nebojte říct na recepci nebo přímo masérce své požadavky a každá je schopna se přizpůsobit. 


Objednejte se ještě dnes ! Těšíme se na Vás!

Nápad otevřít salón s thajskými masážemi vznikl tím, že sami velmi rádi na thajské masáže chodíme, ale salon, s pravými thajskými masérkami, v lokalitě Stodůlky, nám chyběl. Museli jsme tak dojíždět o něco dále. 

Proto jsme se rozhodli zjistit a zařídit vše potřebné, ... ne že by toho tedy bylo málo..., ale když se nám naskytla možnost krásných prostor na Praze 13, neváhali jsme ani minutu.

Našim cílem je vytvořit příjemné, harmonické a uklidňující prostředí pro Váš odpočinek a duševní pohodu..., salon, kde budete spokojení a kam se budete rádi vracet.